185
1208881

OKÄND KONSTNÄR. Mansporträtt.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
78 - 97 EUR
89 - 111 USD
Klubbat pris
2 400 SEK
Lena Rydén
Lena Rydén
Senior specialist konst
+46 (0)707 78 35 71
OKÄND KONSTNÄR. Mansporträtt.

Olja på pannå 18 x 14 cm.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.