191
1182954

TRÄDGÅRDSMÖBLER, bestående av ett bord och stolar, 6 st, 1900-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
872 - 1 310 EUR
912 - 1 370 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Järn. Bordet längd 160, bredd 80, höjd 77 cm. Stolarnas sitthöjd 45, höjd 86 cm.

Rostskador.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.