31
1182892

Gusztáv Magyar-Mannheimer

(Ungern, 1859-1937)
Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
177 - 355 EUR
185 - 370 USD
Klubbat pris
1 400 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962
Gusztáv Magyar-Mannheimer
(Ungern, 1859-1937)

Landskap med hus

Signerad Magyar-Mannheimer och daterad 31. Pannå 40 x 50 cm.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.