33
1182891

Lajos Deak-Ebner

(Ungern, 1850-1934)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71
Lajos Deak-Ebner
(Ungern, 1850-1934)

På marknaden

Signerad Deak-Ebner L. Pannå 42 x 33 cm.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

61. Vladimir Kagan, soffa med fotpall, "Serpentine", New York Collection (Club House Italia), Italien efter 1999.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK