72
1210470

BORDSLAMPA, 1900-tal.

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
132 - 159 EUR
138 - 166 USD
Klubbat pris
3 400 SEK
BORDSLAMPA, 1900-tal.

Enligt uppgift på etikett från Kashmir. Bemålat trä. Spiralvridet skaft. Höjd inkl. skärm 65 cm.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.