74
1210771

BRASGARNITYR, 3 delar, 1900-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 266 EUR
187 - 281 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Mässing. Spiralvridna skaft. Längd 66 cm.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.