74
1210771

BRASGARNITYR, 3 delar, 1900-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
192 - 287 EUR
217 - 325 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Mässing. Spiralvridna skaft. Längd 66 cm.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.