106
1246795

Patrick Frega

(Frankrike)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Patrick Frega
(Frankrike)

Utan titel

Signerad Frega och daterad 2008. Skulptur i metall och marmor, längd 25 cm, höjd 7 cm.

Proveniens

Inköpt direkt från konstnären, 2009.