133
1246892

James Coignard

(Frankrike, 1925-2008)
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
221 - 265 EUR
235 - 282 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
James Coignard
(Frankrike, 1925-2008)

Utan titel

Signerad J. Coignard och numrerad 61/90. Carborundum etsning. Bladstorlek 65 x 50 cm.

Proveniens

Galleri Christian Larsen, Stockholm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?