29
1246872

Love Lundell

(Sverige, Född 1981)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Love Lundell
(Sverige, Född 1981)

"Jag minns det som om du vore död"

Signerad Love E Lundell och daterad MMXII. Pannå 120 x 90 cm.

Proveniens

Galleri Anna Thulin, 2012.