Madeleine Pyk – en samling F769
84
1246880

Saga Wendotte

(Sverige, Född 1989)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 475 EUR
436 - 545 USD
Klubbat pris
8 500 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Saga Wendotte
(Sverige, Född 1989)

"The End of All Things III", 2010

Signerad Saga Wendotte och numrerad 2/7 a tergo. Fotografi, bildyta 69 x 99 cm. Inklusive ram 79 x 109 cm.

Proveniens

Inköpt direkt av konstnären.