130
1339466

Alf Linder

(Sverige, Född 1944)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Alf Linder
(Sverige, Född 1944)

Utan titel

Signerad Alf Linder och daterad -88. Diptyk. Olja på duk 60 x 75,5 cm per del.

Proveniens

Inköpt direkt från konstnären 1989.
Olle Emanuelsson Collection