187
1338164

Antonio Gioia, "Avanti", sideboard, Dux, 1980-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Vitlackerat trä, fronten med tre skåp, lister och beslag i metall, höjd 75 cm, längd 170 cm, djup 44 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Olle Emanuelsson Collection