210
1338288

Jacob Jensen / Bang & Olufsen, Beomaster 6500, stereo, Danmark 1980-90-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
355 - 532 EUR
370 - 556 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Högtalare, 2 st, modell 6513, ett stativ medföljer.
Beomaster 6500 CD.
Beomaster 6500 Step Program.
Beomaster 6500 Master Control Panel.
Vagn med hyllplan i glas medföljer, samt kablar.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Proveniens

Olle Emanuelsson Collection