212
1338176

Oskar Hult

(Sverige, Född 1986)
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
484 - 678 EUR
554 - 776 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Oskar Hult
(Sverige, Född 1986)

"Nasca"

Signerad Oskar Hult och daterad 2016 a tergo. Duk monterad på pannå 22 x 13 cm.

Proveniens

Olle Emanuelsson Collection