221
1339770

Samling med konstlitteratur, cirka 600 titlar, sent 1900/2000-tal

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27

Mestadels svenska titlar, böcker, auktionskataloger, tidningar, mm.

Ej genomgången.

Proveniens

Olle Emanuelsson Collection