221
1339770

Samling med konstlitteratur, cirka 600 titlar, sent 1900/2000-tal

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst, Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27

Mestadels svenska titlar, böcker, auktionskataloger, tidningar, mm.

Ej genomgången.

Proveniens

Olle Emanuelsson Collection