32
1339463

Ray Smith

(USA, Född 1959)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Ray Smith
(USA, Född 1959)

Utan titel

Signerad Ray Smith och daterad 1989. Olja på pannå 30,5 x 25 cm.

Proveniens

Stockholms Auktionsverk, nov 2011.
Lars Bohman Gallery, Stockholm, dec 2011.
Olle Emanuelsson Collection