38
1338215

Jean-Francois Dubreuil

(Frankrike, Född 1946)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst, Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Jean-Francois Dubreuil
(Frankrike, Född 1946)

"LQST"

Signerad och daterad 1988 a tergo. Duk monterad på pannå 15,2 x 15,2 cm.

Proveniens

Inköpt från Karl-Erik Johansson, 1988.
Olle Emanuelsson Collection