69
1338475

Elisabeth Ohlson Wallin

(Sverige, Född 1961)
Elisabeth Ohlson Wallin, Utan titel.

Utan titel

Signerad Elisabeth Ohlson Wallin och numrerad 82/150. Silvergelatinfotografi, bildyta 49,5 x 37 cm.

Utropspris:

3 000 - 4 000 SEK

282 - 376 EUR

269 - 359 USD

Klubbat pris:
4 000 SEK
Proveniens

Olle Emanuelsson Collection

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57