142
1420437

Karmstol, allmoge, Sverige tidigt 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Skuren ur ett stycke trä, höjd 82 cm, sitthöjd 46 cm.

Slitage.