Madeleine Pyk – en samling F769
244
1409192

Ulf Hanses

(Sverige, Född 1949)
Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
142 - 190 EUR
163 - 217 USD
Klubbat pris
2 400 SEK

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Ulf Hanses
(Sverige, Född 1949)

Två bilar samt en penna, Playsam.

Lackerat trä, stora bilens längd ca 23 cm. Lilla bilens llängd 12 cm. Pennans längd 14 cm.

Smärre slitage.

Tilläggslista

Ej Droit de suite

Proveniens

Torbjörn Lenskog Collection