69
1369794

Owe Johansson

(Sverige, Född 1939)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
474 - 569 EUR
543 - 651 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69
Owe Johansson
(Sverige, Född 1939)

Ljusstakar ett par, Lund (Hven) 1994, sterling silver.

Stora asymmetriska manschetter, ben med blå och förgyllda detaljer, stämplade U10 (1994), höjd ca 20 cm, vikt tillsammans ca 800 g,