78
1412966

Mjölkstäva (Nápphi), signerad HEL.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Flammig björk med inläggningar av graverat renhord. Signerad HEL. Längd 34 cm. Bredd 20 cm.

Smärre märken på sidan av handtaget.

Proveniens

Från en större privatsamling.