101
1413625

Jason Møbler, satsbord, Ringsted, Danmark 1950-60-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
266 - 355 EUR
278 - 370 USD
Klubbat pris
4 500 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Tre delar, teak, märkt med Danish Furniture makers control etikett, höjd 44-49 cm, största skivans mått 60 x 40 cm.

Slitage, märken.