115
1413676

Anna Kleberg

(Sverige, Född 1970)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Anna Kleberg
(Sverige, Född 1970)

Utan titel

Signerad Anna Kleberg och daterad 1999 och numrerad 1/4 +1 a tergo. C-print på aluminium 50 x 63 cm.

Proveniens

Galleri Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.