141
1414165

Martin Nordström

(Sverige)
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
360 - 540 EUR
380 - 569 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Martin Nordström
(Sverige)

"Light men, children and dogs", 2006

Signerad Martin Nordström och daterad 2006 och numrerad 2/4 a tergo. C-print monterad på MDF 80 x 90 cm.

Liljevalchs Konsthall, Vårsalongen, "Workout", 20 januari – 12 mars 2006.