149
1413659

Kandelaber för fem ljus, samtida produktion.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
263 - 351 EUR
273 - 365 USD
Klubbat pris
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Mässing med blommor av porslin, höjd 60 cm.

Smärre slitage, nagg på ett kronblad.

Proveniens

Inköpt på Fil-de-Fer, Köpenhamn.