156
1413734

David Svensson

(Sverige, Född 1973)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
David Svensson
(Sverige, Född 1973)

Utan titel

Signerad David Svensson och daterad 2002 a tergo. Flätad akryl fäst på pannå 73 x 63 cm.

Proveniens

Galleri Magnus Åklundh, Malmö.