168
1413571

Tom Mårtenson

(Sverige, Född 1946)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
438 - 526 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris
6 500 SEK

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Tom Mårtenson
(Sverige, Född 1946)

& Perranch Concrete Design, ytterfoder 1 par, 1980-tal.

Gjuten betong, kragar i mahogny, höjd ca 35 cm, diameter ca 34 cm.

Smärre slitage och mindre nagg.