174
1413722

Peter Freudenthal

(Sverige, Född 1938)
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
914 - 1 370 EUR
971 - 1 460 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Följerätt

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Peter Freudenthal
(Sverige, Född 1938)

"Square by night"

Signerad Peter Freudenthal och daterad 1985 a tergo. Olja på duk 100 x 50 cm.