183
1422331

Ljuskrona, Venetiansk, Italien 1900-talets mitt.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
474 - 569 EUR
543 - 651 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Stomme i grön/gul-tonat glas, 5 ljusarmar med elektrifierade ljussocklar, dekor av blommor och blad, höjd 90 cm, diameter 60 cm.

Smärre slitage, ej funktionstestad.