204
1422333

Michael Bihain

(Belgien, Född 1975)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Michael Bihain
(Belgien, Född 1975)

bokhyllor 1 par, "Libri", Swedese, 2000-tal.

Stommar i ek, lackerade i vitt, höjd 227 cm, bredd 38 cm, djup 30 cm.

Smärre slitage.