Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
26
1413594

Tom Mårtenson

(Sverige, Född 1946)
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
195 - 292 EUR
227 - 340 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Tom Mårtenson
(Sverige, Född 1946)

Sidobord, specialritat, Perranch Concrete Design, Sverige 1980-tal.

Betong, höjd 45 cm, bredd 50 cm, djup 45 cm.

Smärre slitage, nagg.