50
1413648

Roger Feraud

(Frankrike)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Roger Feraud
(Frankrike)

tamburmajor, Frankrike 1950-tal.

Svartlackerat stål, knoppar i förkromad metall, höjd ca 180 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Jackson Design, Gamla Stan 1980-tal.