8
1413615

Åsa Bonnier, urna med lock "Splash", Paris 2006.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
133 - 177 EUR
139 - 185 USD
Klubbat pris
9 500 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Keramik, delvis med gul och orange glasyr, signerad Åsa 2006, höjd 20,5 cm, i svartlackerad trälåda, signerad Åsa Bonnier Paris 2006, 22,5 x 22,5 cm, höjd 26 cm.

Proveniens

Galleri Mårtenson & Persson, Stockholm.