Madeleine Pyk – en samling F769
80
1413650

Sebastian Schildt

(Sverige, Född 1964)
Utropspris
6 000 - 7 000 SEK
569 - 664 EUR
651 - 760 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Sebastian Schildt
(Sverige, Född 1964)

Skål med emaljerad insida, sterlingsilver, Stockholm, 2017.

Stämplad och signerad, blå emalj, höjd 6 cm, diameter 14 cm.