159
1477861

John Sundkvist

(Sverige, Född 1951)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik
+46 (0)70 748 22 63
John Sundkvist
(Sverige, Född 1951)

Utan titel

Signerad John Sundkvist och daterad 2008 a tergo. Duk 65 x 81 cm.

Proveniens

Sivert Oldenvi Collection