198
1491785

Eva Lange

(Sverige, Född 1935)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
50 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik
+46 (0)70 748 22 63
Eva Lange
(Sverige, Född 1935)

"Möte"

Signerad E.L och numrerad 1/3. Gotlandsmarmor. 32 x 25 x 25 cm.

Proveniens

Sivert Oldenvi Collection