Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
Konisk skålformation med rosa och blå mynning infattad i rutslipad kvadrat, signerad J. PERSSON 1986. 29 x 29 cm. Tvådelat ställ av plexiglas inkluderat.
Proveniens
Sivert Oldenvi Collection.
×
Logga in
Kunde inte logga in