1040
71987

Fredrick Waters Watts

(England, 1800-1862)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Fredrick Waters Watts
(England, 1800-1862)

Landskap med boskap och herdar

Signerad F.W Watts och daterad 1850. Duk 57 x 88 cm.