1074
72057

Fransk skola 17/1800-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Fransk skola 17/1800-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk uppklistrad på pannå, fransk skola, 1700/1800-tal.

Gossporträtt. Oval. 53,5 x 40.

Skador och lagningar. Färgbortfall, retuscher.