1084
72079

SALTKAR,

Utropspris
600 - 800 SEK
52 - 70 EUR
55 - 73 USD
Klubbat pris
700 SEK
SALTKAR,

porfyr. Älvdalen, 1800-talets början. Runt fasetterat. Diam 6 cm.

Nagg.