1097
72099

HÄNGSMYCKE,

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
HÄNGSMYCKE,

silver och förgyllt silver med sötvattenspärlor och smaragder. Portugisisk stil. Proveniens medföljer.

Skador å vissa smaragder.