1100
71915

Alfred Wetterstöm

(Finland)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst, Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Alfred Wetterstöm
(Finland)

ALFRED WETTERSTÖM, olja på duk. Sign och dat -05.

Stockholms inlopp mot Gamla Stan. 72 x 10.

Smärre krackelyrer, viss ytsmuts.