1190
72283

HATTASK,

Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
177 - 353 EUR
184 - 368 USD
Klubbat pris
1 800 SEK
HATTASK,

möjligen Ryssland 1700-tal. Mahogny med mässingslister. Höjd 24,5, längd 35, bredd 31 cm.

Sprickor, del av list saknas, slitage.