Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
1190
72283

HATTASK,

Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
194 - 388 EUR
222 - 443 USD
Klubbat pris
1 800 SEK
HATTASK,

möjligen Ryssland 1700-tal. Mahogny med mässingslister. Höjd 24,5, längd 35, bredd 31 cm.

Sprickor, del av list saknas, slitage.