1193
72289

Flamländsk konstnär 16/1700-tal

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Flykten till Egypten

Uppfodrad duk 40 x 50 cm.

Krackelerad

Tilläggslista

Relined. Thick varnish. Crazings. Retouches all over surface.