120
70239

Donald Baechler

(USA, 1956-2022)
Utropspris
8 000 SEK
706 EUR
737 USD
Klubbat pris
6 800 SEK

Donald Baechler
(USA, 1956-2022)

"Crowds"

Signerad och daterad Donald Baechler 1990 . Numrerad 6/35. Träsnitt med relief 113 x 86 cm.

Proveniens

Anders Tornberg Gallery, Lund.