1208
72309

Holländsk konstnär 17/1800-tal

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Utanför värdshuset.

Signerad S van Gelderen. Pannå 66 x 84 cm.