1216
72325

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1800-tal

Insjölandskap med fiskare i kvällsljus

Otydligt signerad och daterad. Glasad. Duk 37,5 x 51 cm.