Sverige 1930-tal. Bonad björk, bårder av palisander, tredörrar, handtag av stål. Inredning i ek med utdragbara lådor och hyllplan. Nyckel medföljer. Höjd 114, längd 143,5, djup 40 cm.
Smärre skador.
×
Logga in
Kunde inte logga in